Автобетонозмішувач об’ємом від 7м3

Послуги авто міксера у Львові та області

Сфера будівництва активно розвивається в Україні. Саме тому послуги авто міксера все частіше стають популярним запитом серед жителів Львову та області. Без такого типу машин не вийде створити потрібний розчин для будівництва. Замовити використання авто міксера для бетону можна у нашій компанії.

Особливості авто міксера

Особливість цементного розчину у тому, що він швидко засихає. У середньому це відбувається за півгодини-годину. За такий короткий проміжок час неможливо довезти бетон у рідкому стані до потрібного об’єкту чи точки будівництва. Саме тому і використовують авто міксери. Вони містять цистерну, що обертається, там і буде перевозитися суміш. Завдяки її постійному обертанню бетон буде захищеним від зовнішніх факторів та не буде застигати протягом тривалого часу. За допомогою такого транспорту розчин може доставлятися на сотні кілометрів.

Придбати таке обладнання може дозволити собі не кожен, оскільки воно досить дороговартісне. Маленьким будівельним підприємствам не рентабельно купувати такі машини, тому що вони хоч і потрібні, але не окупляться надто швидко. Саме тому оренда авто міксера є правильним та економічно вигідним рішенням, як для особистого використання, так і для малого бізнесу.

Які ціни на послуги міксера у Львові?

Компанія Sonaya пропонує максимально вигідні ціни на оренду міксера у Львові та області. На формування вартості впливають такі фактори:

  • час, місце та сезон оренди;
  • обсяг (місткість) машини;
  • точне місце призначення;
  • інші деталі, що прописуються у договорі.

Ви можете замовити як приготування бетону потрібної марки та його перевозку до потрібного місця, так і оренду міксера для створення розчину безпосередньо на будівельному майданчику.

Ми можемо здійснити доставку автоміксера по Львову та області, гарантувавши точність та пунктуальність виконання усіх робіт.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537