Вапно

Якісне вапно у Львові за доступними цінами

Купити вапно у Львові за вигідними цінами можна у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо можливість оптового або роздрібного замовлення, відмінного сервісного обслуговування.

Особливості вапна

Вапно – екологічно чистий будівельний матеріал. Для його виготовлення потрібно випалювати гірські карбонатні породи у надпотужних печах та при спеціальних температурах. Завдяки термічній обробці цей матеріал може отримувати різну форму та розміри.

Застосування будівельного вапна поширено для створення будівельних сумішей, штучних кам’яних матеріалів – силікатної цегли, шлакобетону, газобетону. Використовується вапно і для виготовлення штукатурки, шпаклівки, затирок для швів.

Основні види вапна:

  1. Негашене. Його ще називають комове. Це продукт випалу у виглядів різноманітних шматків.
  2. Мелене негашене. Результат подрібнення комового вапна у порошковоподібну речовину.
  3. Пушонка або гідратне. Сухий порошок, який виготовляється завдяки гасінню водою меленого негашеного або комового вапна.
  4. Вапняне тісто. Це тістоподібна речовина.

Сфера застосування вапна дуже різноманітна. Воно використовується, щоб нейтралізувати стічні води та димові гази, для фарбування поверхонь, побілки приміщень зовні та всередині. Для городів та дачі також потрібне вапно. Дуже часто з його допомогою проводиться розкислення ґрунтів. Окремо потрібно нагадати про використання вапна у харчовій промисловості.

Де недорого купити гашане вапно у Львові?

ТзОВ Соная пропонує замовити якісне гашене та негашене вапно за доступними цінами. Дешеве замовлення можна зробити оптом або в роздріб, що вигідно для великих компаній та приватних осіб. У каталозі можна знайти прайс, щоб ознайомитися із ціною за кг. Проте ми гарантуємо, що наша компанія пропонує лише вигідну вартість за якісні матеріали.

Купити вапно можна з доставкою по Львову та області. Ми оперативно виконуємо замовлення у різних обсягах. Перед тим, як купити сухе гашене вапно, можна безкоштовно проконсультуватися із нашими фахівцями.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537