Пісок фасований

Фасований пісок за вигідними цінами

Без піску складно уявити будь-який будівельний процес, тому цей матеріал є найзатребуванішим. Компанія Соная пропонує недорого купити пісок в мішках у Львові за вигідними цінами. Окрім цього, ми гарантуємо відмінний сервіс та швидке оформлення замовлень.

Пропозиції нашого магазину

Пісок – це матеріал, який утворюється у результаті руйнування гірських порід. До основних компонентів відносять:

  • кварцові уламки;
  • польовий шпат;
  • слюду.

Пісок може бути річковим, гірським, кварцовим, кар’єрним, морським. Також класифікувати матеріал можна і за розміром зерен – може бути крупнозернистим, пилоподібним та глинистим.

За фракціями пісок може бути:

  • дрібним – до 2 міліметрів;
  • середнім – 2-2,8 міліметрів;
  • великим – 2,9-5 міліметрів.

Морський або річковий пісок використовується, щоб зводити цегляні стіни, створювати стяжку на підлозі, штукатурити та влаштовувати дренаж у фундаментах. Річковий пісок також застосовується і для виготовлення ливарних та скляних форм.

Застосування кар’єрного або гірського піску популярне, щоб зворотно засипати фундамент, зводити дорожні насипи і полотна. Штучний пісок використовується декоративні розчини.

Завдяки використанню піску у бетонних виробах підвищується рівень морозостійкості, міцності та нівелюється передчасне руйнування конструкцій. Сфера використання річкового піску не обмежена, проте іноді його замінюють на кар’єрний. Такий підхід дозволяє зекономити, оскільки якісний річковий пісок є ціннішим та дорожчим.

Переваги замовлення у нас

У нашому інтернет-магазині можна дешево замовити пісок фасований у Львові за вигідними цінами. Купити можна оптом або в роздріб, що дозволяє співпрацювати із нами і крупним фірмам, і приватним особам. Ознайомитися із вартістю можна й нашому прайсі, що розміщений у каталозі.

Перед купівлею можна безкоштовно проконсультуватися із нашими менеджерами, щоб визначитися із основними потребами та цілями застосування. Доставка виконується у швидкі терміни та по всьому Львову і області.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537