ФБС блоки у Львові

ФБС блоки у Львові від компанії Соная стануть чудовим рішенням при виконанні будівельних робіт. Такі блоки відрізняються високим рівнем міцності, підійдуть для створення різноманітних фундаментів. Замовити у нас можна за вигідними цінами і з доставкою по Львову та області.

Особливості фундаментних блоків

Для виготовлення фундаментних блоків необхідне застосування бетону важкого класу, керамзитобетону або силікатного середньо тяжкого бетону. Використання таких блоків актуально при возведенні фундаментів для громадських та виробничих будівель. Блоки, що мають параметри 20 на 30 на 40 застосовуються при зведенні підвальних стін.

Також актуальне використання блоків при створенні цоколів, фундаментів стрічкового типу, що характеризуються відмінною міцністю та щільністю. Вкладаються такі блоки на розчини цементу, а потім із верхніх та зовнішніх сторін покриваються бітумним шаром. Нерідко зустрічаються випадки зміцнення ФБС за допомогою арматури.

Виділяють такі види фундаментних блоків:

  • суцільні;
  • суцільні із вирізом, щоб укладати перемички та проводити комунікації;
  • пустотілі.

Основні характеристики матеріалу:

  • високий рівень несучих властивостей;
  • їм не страшні кліматичні умови (твердість та мінімальний рівень пористості);
  • великий вибір розмірів;
  • швидкість збору та монтажу;
  • високий рівень морозостійкості (ця характеристика дуже важлива для України);
  • тривалий термін матеріалу (понад 100 років).

Фундаментальні блоки суттєво прискорюють та спрощують будівельний процес. Це є вигідним та практичним рішенням для будівель різних масштабів.

Маркування відбувається літерами та цифрами. Для прикладу, ФБС 12-4-6т означає, що це фундаментний стіновий блок, далі слідує розмір у дециметрах, спочатку довжина, потім параметри ширини і висоти. Літера після цифр позначає тип бетону, у даному випадку Т – тяжкий. Також є букви П – з пористим наповнювачем, С – силікатний.

Виготовлення фундаментних блоків у Львові

Виготовлення бетонних блоків відбувається згідно усім параметрам та вимогам. Надзвичайно важливо – дотримуватися правильного співвідношення усіх складових інгредієнтів. Для виготовлення використовують цементний порошок, наповнювачі та воду.

Приготування замісу відбувається у бетономішалці примусового типу. Там суміш стає однорідною. Далі відбувається передача розчину до спеціальних металевих форм, стінки яких заздалегідь обробляються мастилом. На цьому етапі часто здійснюється закладка арматури, це впливає на міцність та вартість блоків. Кожна форма поділяється на декілька відсіків та має оснащення у вигляді знімних бортів.

Далі розподільник рівномірно розподіляє суміш, потім йде вібрація бетону, після цього поверхню виробів загладжують кельмою. Вироби виймають із форм, поверх наносять захисне покриття у вигляді плівки. Після – блоки поливаються водою. Далі триває тижнева просушка блоків. Отримати потрібну міцність можна за 28 діб.

Сфера застосування

Основне призначення – будівництво фундаменту. Такі конструкції можна використовувати незалежно від типу ґрунтів, проте земля не повинна містити велику кількість вологи. Блоки не потребують будівництва опалубки, а їхня міцність гарантується промисловою технологією вібрування та пропарювання бетону. Більш легкі типи ФБС застосовуються при будівництві огорож.

При розрахунку кількості необхідних фундаментних блоків враховують товщину стін, товщину плит перекриття та стійкість ґрунту. Якщо земля не дуже стійка, знадобляться блоки великих розмірів. Наприклад, на глиняних ґрунтах використовують об’ємні елементи.

Де купити фундаментні блоки у Львові?

Наше підприємство займається виробництвом та продажем фундаментних блоків. У каталозі можна обрати потрібній варіант, ознайомитися із прайсом та умовами співпраці. Ми випускаємо блоки різних параметрів та конфігурацій, щоб забезпечити максимально ефективне будівництво.

Ми гарантуємо доступні ціни та доставкою по Львову та області. Також у нас можна придбати залізобетонні вироби, які потрібні будуть у сфері будівництва. На додаткові запитання дадуть відповіді наші консультанти.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537