Керамзитобетон

Особливості керамзитобетону

Керамзитобетон – дуже розповсюджений вид бетону з невеликою вагою. Його часто застосовують у будівництві, адже він дуже легкий, екологічно чистий, має низький рівень теплопровідності та багато інших переваг, які потрібні для здійснення будівельних технологій. Придбати керамзитобетон у Львові можна за вигідними цінами у нашій компанії.

Особливості керамзитобетону

Керамзитобетоном називають спінену і обпалену гранульовану глину. Як наповнювач використовуються керамзитові гранули (гравій), поєднаний із піском. Завдяки цьому можна будувати конструкції із низьким рівнем навантаження на основи із фундаменту. Використовувати такий бетон при будівництві набагато дешевше, та й доставка теж економніша.

До основних властивостей матеріалу відносять:

  • стійкість до хімічних речовин;
  • здатність утримувати тепло у побудованому приміщенні;
  • чудовий пропуск повітря, створення сприятливого мікроклімату.

Виготовлення такого різновиду бетону виконується із ГОСТ 25820 2000. При цьому застосовується великий заповнювач (параметр фракцій – 10-20 мм).

Міцність керамзитобетону визначається літерою В. Чим вище цей показник, тим більшим буде тиск, що здатен витримати матеріал. Наприклад, керамзитобетон м200 буде набагато міцнішим, ніж м100, м150.

Вигідне замовлення керамзитобетону

У нашому каталозі ведеться продаж якісного керамзитобетону, його можна замовити із доставкою по Львову та області. Наші фахівці нададуть вичерпні консультації, допоможуть із оформленням замовлення, зорієнтують у термінах виконання.

Компанія Соная гарантує матеріал відмінної якості та з доступною ціною.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537