Готові цементні розчини у Львові

Купити готовий цементний розчин у Львові пропонує виробник Соная. Ми гарантуємо якісні суміші, які зроблять будівельні чи ремонтні процеси простими, а результат – стійким та міцним.

Особливості цементних розчинів

Цементні розчини – це будівельні суміші, для виготовлення яких використовують в’яжучі речовини, дрібні заповнювачі (зазвичай – пісок), воду. Найбільш популярне використання таких речовин при виконанні штукатурки та робіт, пов’язаних із кладкою.

Потрібно розуміти різницю між бетоном та цементним розчином. Адже бетон складається із великого заповнювача, наприклад, щебеню. Використання зазвичай полягає у сфері будівництва у якості основи для заливки фундаментів будівель та споруд.

Приватне будівництво зазвичай виконується із цементних сумішей, приготовлених власноруч. Підхід невірний, особливо, якщо мова йде про вирівнювання підлог, створення стяжок. У цих випадках найкраще застосовувати уже приготовані цементні розчини. Професійний цементний розчин, що виготовляється на заводі, буде відповідати потрібній якості та марці суміші. В побутових умовах не вийде отримати бажану якість речовини, часто порушуються усі пропорції суміші. Як результат – у розчині будуть грудки або взагалі потрібна міцність і в’язкість буде відсутня.

Можна класифікувати розчини на:

  • Жирні. Вони мають надвисокий відсоток в’язкої речовини. Відрізняються тим, що швидко тверднуть, але можуть сильно пересихати та тріскатися. Тому важливий процес зволоження під час гідратації.
  • Нормальні. Це ідеальна суміш для роботи. Вона не буде швидко засихати, проте матиме задовільну міцність.
  • Худі. У складі сумішей недостатня кількість цементу. Використовують при подальшій експлуатації з мінімальними механічними навантаженнями.

Нормальні суміші застосовують для кладки, худі – у якості фінішної чи чорнової штукатурки, а жирні – у разі будівництва із облицювальної цегли.

Переваги цементного розчину

Цементний розчин для кладки відповідних пропорцій та концентрації дозволяє виконувати усі роботи максимально швидко та якісно. Таку суміш легко контролювати і використовувати у тому місці, де це необхідно. Якщо планується створення нової конструкції, чи виконується ремонт та заміна існуючої суміші, професійний розчин цементу легко укладається шпателем та не вимагає відкачування.

Де продається цементний розчин для стяжки та кладки?

Замовити якісні будівельні розчини за вигідними цінами та із доставкою по Львову і області можна на нашому підприємстві. Ми ведемо продаж тільки хороших сумішей, які повністю відповідають усім потрібним вимогам. Ознайомитися із вартістю можна у прайсі каталогу або проконсультуватися із нашими менеджерами.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537