Доставка будівельних матеріалів у Львові

Доставка будівельних матеріалів у Львові – популярна та затребувана послуга, що допомагає як приватним підприємцям, так і звичайним клієнтам у організації транспортування потрібних матеріалів до пункту будівництва.

Як обрати компанію для доставки буд. матеріалів?

Перед тим як замовити доставку буд. матеріалів, потрібно звернути увагу на:

  1. Досвід компанії на ринку. Чим довше підприємство працює, тим більшу відповідальність несе, а отже, гарантує пунктуальність у виконанні усіх поставлених завдань.
  2. Зв’язки із виробниками будівельних матеріалів. Якщо компанія не має власного виробництва, то повинна мати прямі контакти та доступ до найкращих матеріалів. Це дозволить зекономити час та кошти.
  3. Наявність додаткових послуг. Важливо ознайомитися із спектром усіх послуг, щоб орієнтуватися у термінах та особливостях виконання замовлень, можливості поєднати доставку із додатковими завданнями.

Компанія Соная пропонує доставку будівельних матеріалів по Львову та області. Перед виконанням замовлень, ми обов’язково узгодимо усі питання із клієнтом.

Особливості перевозки будівельних матеріалів

Потрібно розуміти, що буд. матеріали є різного виду, тому і транспорт для їх перевозки використовується різноманітний. Щоб перевозити різні суміші, плити, цегли і т.д. потрібен транспорт типу «Газелі» або фури із тентом.

Популярний вид перевозки буд. матеріалів – сипучі вантажі. Щоб транспортувати пісок чи щебінь використовуються самоскиди або бортові машини. Для доставки бетону потрібні авто-міксери, а оскільки бетон ще й швидко застигає, то для його перевозки потрібні напівцистерни. Вапняні розчини доставляються у спеціальних контейнерах.

Переваги замовлення доставки

Доставка будівельних матеріалів від компанії «Соная» буде виконана вчасно та із дотриманням усіх потрібних норм.

Навіть, якщо ви маєте машину, краще замовити спеціальний транспорт, щоб не пошкодити власний автомобіль. Окрім того, легкові авто не здатні вмістити достатню кількість будівельних матеріалів, а тому при великих обсягах доведеться робити декілька підходів. А це все витрати часу та пального.

Краще звернутися за професійними послугами, щоб гарантувати своєчасне та безпечне транспортування будівельних матеріалів.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537