Відсів

Відсів у Львові

Відсів у Львові можна недорого замовити в інтернет-магазині нашої компанії Соная. Ми гарантуємо якісний, але дешевий матеріал та вигідні ціни.

Особливості відсіву

Відсів – результат перетворення різних гірських порід для отримання щебеню. Перед тим, як буде готовий відсів, спочатку просіюють залишки подрібненого матеріалу, потім його ділять на фракції. Різниця відсіву залежить від параметрів фракцій, кольору, щільності, міцності, форми, вмісту пилу та глини. Відсів може бути вапняковим, глиняним, мармуровим та ін.

Досить часто замовити відсів стає вигіднішим рішенням, ніж прибрати пісок. Його ціна суттєво зменшує затрати на проведення будівельної роботи. Такий матеріал використовується, щоб виготовляти бетон та залізобетон, архітектурні деталі і тротуарну плитку.

Використання відсіву є характерним для облаштування фільтраційних систем, щоб очищати воду, виготовляти асфальтобетонні суміші, укладати садові доріжки та облаштовувати клумби.

Те, якою буде ціна, залежить від:

  • виду та типу матеріалу;
  • відстані видобутку речовин;
  • витрат на транспортування.

Ознайомитися із ціною на будматеріали можна у каталозі, у прайсі представлена вартість на 1 м куб. Купити можна з доставкою по Львову та області. Ми виконуємо замовлення на крупний опт та роздріб.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537