Якісні сипучі матеріали

Сипучі матеріали у Львові – необхідні речовини, без яких неможливо уявити процес будівництва. Такі матеріали застосовуються, щоб облаштовувати фундаменти, ущільнювати та готувати ділянки, створювати дренажі, заповнювати розчини. Купити їх можна у магазині компанії ТзОВ Соная із гарантією вигідних цін та сервісу.

Особливості сипучих матеріалів

Сипучі матеріали для будівництва класифікуються за такими критеріями:

  • Походженням. Можуть бути штучного або природного походження. Інколи – виготовляються із промислових відходів або будівельного сміття.
  • Формою зерен та розміром. Заповнювачі можуть бути крупно або дрібно фракційними. Пісок та гравій мають округлу форму, а щебінь – незграбну.
  • Густиною. Щільними матеріалами вважають пісок та щебінь, пористими – керамзит та термоліт.

Ці параметри дозволяють відрізняти матеріали за властивостями та призначенням.

Основні види дешевих сипучих матеріалів, які можна замовити у нас:

  • Пісок. Є універсальною речовиною. Річковий пісок намивається із річкового дна, потім сортується, сушиться. Використовують його для розчинів, сумішей, декоративної роботи. Другий вид – яружний. Цей пісок видобувають у кар’єрах, застосовують при засипці, монтажних роботах, цегельній кладці.
  • Щебінь. Може бути універсальним гравійним та гранітним (високоміцним).
  • Керамзит. Виготовляється завдяки випалу глини в спеціальних печах. Має легку та пористу структуру. Має чудові звуко- та теплоізоляційні властивості.

Недорого купити сипучі матеріали у місті Львів та області можна у нашому інтернет-магазині. Замовити можна у каталозі, ознайомившись із асортиментом та прайсом. Ми гарантуємо консультацію фахівців та швидку доставку.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537