Пісок

Якісний пісок для будівництва у Львові

Пісок – важливий будівельний матеріал, який використовується при зведенні будівель, формуванні доріг та тротуарів, облицюванні стін та ін. Від якості цього матеріалу залежить те, яким буде кінцевий результат. Недорого купити пісок у Львові за вигідними цінами можна у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо якісні матеріали та чудовий сервіс.

Особливості піску

Піском називається матеріал для будівництва сипучого типу, що складається із твердих зернинок-мінералів. Їхній розмір складає від 0,16 до 5 мм. Без цього будівельного матеріалу не вийде виготовити гіпсовий або цементний розчин, бетон. До основних характеристик піску, через які і формується його вартість, відносять:

 • кількісний відсоток додаткових домішок;
 • рівень щільності, що визначається у м куб.;
 • розмір піщинок, який іменується фракцією;
 • рівень вологості.

Характеристики матеріалу будуть залежати від способу виникнення породи (він може бути природнім або штучним). Найдешевшим є кар’єрний пісок навал. Зазвичай він закуповується у великих обсягах, не фасується, на відміну від митого піску та просіяного. Цей матеріал може містити невелику кількість домішок. Вартість матеріалу буде вищою. Також до піску іноді додається щебінь. У нашому інтернет-маазині можна придбати такі види піску:

 • кар’єрний;
 • навал;
 • митий.

Кар’єрний пісок – подрібнені гірські породи, що зменшуються природним шляхом або штучним, він відрізняється тонкою структурою;

Митий пісок – це дрібна порода, що має гладку форму піщинок. Дуже часто його застосовують для декоративних робіт, оздоблювання приміщень.

Навал – неоднорідна за фракціями суміш, що має дрібні зернинки у складі. Сфера використання достатньо широка.

Якісний пісок має відповідати усім нормам за кількістю домішок. Грубозернистий матеріал повинен містити не більше 3% глинистих з’єднань, а дрібнозернистий – 5%.

Сфера застосовування

Використання піску актуально у:

 • будівництві автомобільних магістралей, залізниць;
 • виготовлення будівельних розчинів, бетонів;
 • поліпшенні ґрунтового складу;
 • оформлення ландшафтного дизайну;
 • створенні кераміки, рулонних покрівельних матеріалів та ін.

У ливарному та цементному виробництві також застосовують піски.

Переваги замовлення у нас

Компанія Соная пропонує купити якісний дешевий пісок, гарантуючи максимально вигідні ціни для кожного клієнта. Отримати будівельний матеріал можна у оптимальні терміни, скориставшись доставкою по Львову та області.

Наш інтернет-магазин максимально зручний, адже можна оформити замовлення за лічені хвилини, ознайомившись із ціною за м³ у прайсі каталогу. Вигідним є і те, що замовлення можна здійснити і оптом, і в роздріб. Це вигідно для будівельних підприємств, а також жителів міста та околиць, що займаються ремонтними роботами.

При виникненні додаткових запитань завжди можна проконсультуватися із нашими фахівцями. Вони підкажуть, який вид піску краще замовити, залежно від цілей та потреб.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ

або

Код ЄДРПОУ — 22372386
Інд.податковий номер — 223723813255
Реєстраційний номер — 100333017
Р/р 2600401521131 в ЦФ ПАТ Кредобанк
МФО 380537